Tarihçe

Şirketimizin temelleri 1973 yılında İbrahim Kırbaş tarafından atılmıştır. Bu tarihte teknisyen olarak çalıştığı büyük firmalardan aldığı temelleri, üniversite öğrenimi sırasında olgunlaştırmış ve iki ortaklı küçük bir firma kurarak soğutma sektörüne ilk adımlarını atmıştır. Küçük bir atölyede buzdolabı ve soğutma cihazları arıza - bakım servisi olarak başladığı iş yaşamına, 1988 yılında Hüseyin Kırbaş ve Murat Kırbaş ile birlikte kurduğu Kırbaşlar Soğutma firmasında, market sektörüne hizmet eden soğutmalı kabinlerin üretimiyle devam etmiştir. 1993 yılında şirketleşmenin verdiği ivme ile birlikte, yeniliklere ve teknolojiye yapılan yatırımlar şirketi bölgenin saygın üreticileri arasına yerleştirmiştir.

 

Kalite ve Hizmet Politikası

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz, üretiminde dünyanın ve Türkiye'nin saygın firmalarının ürettiği malzemeleri kullanmaktadır. Üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolünden geçirilen ürünlerimizin üretim sonrası servis hizmetleri deneyimli teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir.

 

Performans Güvencesi

Soğutma sektöründe zirveye odaklanan şirketimiz, deneyimli çalışanları, kullandığı son teknoloji ürünler ve yenilikçi üretim teknikleri sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

 

Hızlı Erişim

    
Kapalı Sütlükler >               Soğuk Hava Depoları >

     
Market Dolapları >             Fırın Su Soğutucuları >

    
Balık Dolapları >                Laboratuar Cihazları >

Organizasyon

Genel Müdür:
ibrahim.kirbas@kirbaslar.com.tr

Ticari Satış ve Mağaza:
huseyin.kirbas@kirbaslar.com.tr

Üretim ve Satınalma:
murat.kirbas@kirbaslar.com.tr

Endüstriyel Satış:
rafet.sendal@kirbaslar.com.tr